logo ue

Dzienny Ośrodek Leczenia Uzależnień

Dzienny Oddział Leczenia Uzależnień prowadzi 10-tygodniowy podstawowy program terapii uzależnień.

Codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00 odbywają się zajęcia psychoterapii i psychoedukacji w formie terapii grupowej, warsztatów i treningów.

Każdy pacjent objęty jest również psychoterapią indywidualną oraz opieką lekarza psychiatry.

Wszystkie zajęcia finansowane są przez NFZ.

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonu:

NFZ dzienny:  669 200 600

Dzienny ośrodek leczenia uzależnień

Uzależnienie jest taką samą chorobą jak każda dolegliwość fizyczna. Należy z taką samą powagą podchodzić do jej leczenia, jak w przypadku schorzeń układu oddechowego, kręgosłupa czy serca. Osoby uzależnione zmagają się ze stygmatyzacją, która stanowi jedną z wielu barier w podjęciu decyzji o leczeniu. Każdy Pacjent może liczyć na profesjonalną pomoc w dziennym ośrodku leczenia uzależnień na NFZ w NZOZ Victi w Warszawie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Ośrodek leczenia uzależnień NFZ: Warszawa

Choroba, jaką jest uzależnienie, dotyka nie tylko samego chorego, ale całe jego najbliższe otoczenie — rodzinę, przyjaciół, współpracowników. Rzutuje na wszystkie dziedziny życia, a w skrajnych przypadkach prowadzi także do wyniszczenia organizmu. Poradzenie sobie z silną potrzebą zażycia substancji psychoaktywnych albo wypicia alkoholu nie jest łatwe, a uleganie chorobie kładzie się cieniem na relacjach z bliskimi. Właśnie dlatego tak ważne jest to, by w procesie leczenia znaleźć się pod opieką profesjonalistów: psychoterapeuty oraz psychiatry. Zrozumienie własnych emocji, motywacji, przebytych traum i lęków, przepracowanie ich, a także wsparcie innych osób uzależnionych to realna szansa na odzyskanie kontroli nad swoim życiem. Zapraszamy do kontaktu z naszym dziennym ośrodkiem leczenia uzależnień na NFZ w Warszawie.

Program terapii w dziennym ośrodku leczenia uzależnień

Zespół wykwalifikowanych, doświadczonych psychoterapeutów oraz psychiatrów w NZOZ Victi w Warszawie opracował 10-tygodniowy program terapii uzależnień w dziennym ośrodku. Z Pacjentami spotykamy się w dni robocze i od godziny 9 do 16 prowadzimy poszczególne zajęcia. Osoby chcące poradzić sobie z uzależnieniem od alkoholu albo substancji psychoaktywnych mogą liczyć na wsparcie w postaci terapii grupowej, warsztatów, treningów, jak również indywidualnej psychoterapii i opieki lekarskiej. Co ważne, program jest refundowany ze środków NFZ, a w razie potrzeby wystawiamy Pacjentom zwolnienia lekarskie.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Victi, Plac Czerwca 1976r. nr 3, 02-495 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

   [recaptcha]

   Znamy wiele form i dróg psychoterapii. Wszystkie one są dobre, o ile tylko prowadzą do celu, jakim jest uleczenie

   Victi - NZOZ Ośrodek Terapii Uzależenień
   Victi - NZOZ

   Szanowni Państwo, NZOZ Victi od dnia 3.01.2022 zmienia swoją lokalizację.

   Nowy adres placówki:

   Ul. Siłaczki 3/9, 02-495 Warszawa

   wejście do budynku z prawej strony, wjazd windą na IV piętro

   Ośrodek Rejestracja:
   +48 669 200 600
   +48 690 807 068

   victi@victi.pl

    

   Nr Rachunku bankowego:

   Victi Sp. z o.o.

   17-2030-0045-1110-0000-0316-0350

    [recaptcha]

    logo stopka ue
    © Copyright 2017 VICTI Realizacja MediaHealth