logo ue

Poradnia Leczenia Uzależnień NZOZ Victi

TERAPIA INDYWIDUALNA
uzależnień i współuzależnienia

modafinil sans ordonnance

Poradnia Uzależnień przyjmuje osoby powyżej 18 roku życia z diagnozą uzależnienia, którą stawia lekarz psychiatra. Rejestracja Pacjentów odbywa się osobiście lub telefonicznie, codziennie w godzinach pracy ośrodka.

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonu:

NFZ poradnia: 669 200 600

 

Terapia uzależnień — Warszawa (NFZ)

Trudności w radzeniu sobie z codziennym stresem lub wymagającymi sytuacjami życiowymi, traumatyczne wydarzenia, poczucie pustki emocjonalnej — przyczyny uzależnień bywają różnorodne, ale efekty nałogów zawsze są destrukcyjne. Do ich konsekwencji zaliczyć można bowiem kłopoty finansowe, dyskomfort psychiczny oraz przede wszystkim znaczące pogorszenie zdrowia, często prowadzące do poważnych chorób. Chcąc wygrać z uzależnieniem, bez względu na jego charakter, nie należy zwlekać z podjęciem decyzji o zapisaniu się na terapię. W naszej poradni w Warszawie zajmujemy się zaś leczeniem problemów tego rodzaju na NFZ u osób w wieku powyżej 18. roku życia.

Efektywna terapia antyalkoholowa — Warszawa

Do najpowszechniejszych nałogów występujących w Polsce bez wątpienia trzeba zaliczyć alkoholizm, dlatego w naszej poradni leczenia uzależnień w Warszawie zapewniamy profesjonalną terapię antyalkoholową dla Pacjentów z ubezpieczeniem NFZ — indywidualną albo grupową. Dodatkowo druga z nich ma postać dwóch grup, z których można korzystać osobno lub jednocześnie. Pierwsza to grupa motywacyjna (spotkania w czwartki w godzinach 17:00-19:00) przeznaczona dla osób chcących rozpocząć podstawowy program leczenia uzależnień na oddziale dziennym bądź stacjonarnym, natomiast do kolejnej, pogłębionej (poniedziałki i wtorki, 18:00-20:00) można przejść po zakończeniu poprzedniej. Ponadto każdy Pacjent ma możliwość korzystania ze wsparcia psychiatry.

Terapia dla współuzależnionych na NFZ w Warszawie

Indywidualne leczenie uzależnień na NFZ w poradni w Warszawie obejmuje również terapię dla współuzależnionych, podczas której można wspólnie uzyskać kompleksową pomoc terapeuty. Ponadto nasza oferta nie dotyczy wyłącznie alkoholizmu, lecz także innych nałogów. W ośrodku przyjmujemy dorosłych Pacjentów z diagnozą uzależnienia postawioną przez lekarza psychiatrę, natomiast rejestracja odbywa się telefonicznie pod numerem 669 200 600 albo osobiście — codziennie w godzinach pracy poradni. Zachęcamy do kontaktu.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Victi, Plac Czerwca 1976r. nr 3, 02-495 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

   [recaptcha]

   Znamy wiele form i dróg psychoterapii. Wszystkie one są dobre, o ile tylko prowadzą do celu, jakim jest uleczenie

   Victi - NZOZ Ośrodek Terapii Uzależenień
   Victi - NZOZ

   Szanowni Państwo, NZOZ Victi od dnia 3.01.2022 zmienia swoją lokalizację.

   Nowy adres placówki:

   Ul. Siłaczki 3/9, 02-495 Warszawa

   wejście do budynku z prawej strony, wjazd windą na IV piętro

   Ośrodek Rejestracja:
   +48 669 200 600
   +48 690 807 068

   victi@victi.pl

    

   Nr Rachunku bankowego:

   Victi Sp. z o.o.

   17-2030-0045-1110-0000-0316-0350

    [recaptcha]

    logo stopka ue
    © Copyright 2017 VICTI Realizacja MediaHealth