logo ue

Poradnia Zdrowia Psychicznego

Poradnia Zdrowia Psychicznego przyjmuje osoby powyżej 18 roku życia.

Aby skorzystać z porady specjalistycznej psychiatry nie jest wymagane skierowanie.

Hilft das Medikament Ivermectin in der Therapie von Covid-19? Das hoffen und glauben derzeit viele Menschen weltweit. Ein Forschungsteam der Würzburger Universitätsmedizin zeigt jetzt: Die Hoffnung trügt. Sie können Ivermectin 3 mg Tabletten rezeptfrei kaufen, wenn Sie zu Hause bleiben. Breitspektrum-Anthelminthika finden Sie immer auf unserer Website. Wenn eine Infektion auftritt und Sie direkte und latente Symptome haben, die eine Infektion bestätigen, ist es gut, einige Medikamente zu Hause zu haben, die Sie im Notfall verwenden können, wenn Sie nicht sofort zum Arzt gehen können.

Do psychoterapeuty i psychologa przyjmowani są pacjenci ze skierowaniem od lekarza psychiatry lub lekarza rodzinnego wykonującego świadczenia NFZ.

Rejestracja Pacjentów odbywa się osobiście lub telefonicznie codziennie w godzinach pracy ośrodka.

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonu:

NFZ poradnia: 669 200 600

Poradnia zdrowia psychicznego — Warszawa (NFZ)

Stres, przeciążenie obowiązkami, wymagająca sytuacja rodzinna, ekonomiczna czy zawodowa, a także wiele innych czynników może sprawić, że zaczynamy czuć się gorzej i mieć trudności z codziennym funkcjonowaniem. Jeśli czujesz, że w jakimś aspekcie życia sobie nie radzisz, warto skorzystać z bezpłatnej pomocy w poradni zdrowia psychicznego w Warszawie. Dzięki podpisanym kontraktom z NFZ możemy zapewniać wsparcie psychologiczne w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Nasza oferta skierowana jest do osób dorosłych poszukujących pomocy specjalisty w zakresie różnorodnych problemów natury psychicznej.

Przychodnia psychiatryczna i psychologiczna na NFZ w Warszawie

Udając się na pierwszą wizytę u psychiatry, nie trzeba mieć skierowania. To znacznie skraca proces dostania się do specjalisty — wystarczy zadzwonić i umówić się na konsultację. Lekarz pomoże Ci nie tylko zdiagnozować problem, ale również — w razie potrzeby — zaordynować leki albo skierować do psychologa lub psychoterapeuty. Nie należy więc zwlekać z zasięgnięciem kompleksowej pomocy psychologicznej w naszej poradni w Warszawie. Warto pamiętać, że skierowanie do psychologa może wystawić także lekarz rodzinny wykonujący świadczenia NFZ.

Psychoterapia — Warszawa (na NFZ)

Psychoterapia to proces, w którym Pacjent z pomocą psychoterapeuty dochodzi do przyczyn problemów i stara się je rozwiązać. Nasza poradnia psychologiczna zatrudnia zaś doświadczonych specjalistów, którym możesz zaufać. Wspólnie odnajdziemy źródło kłopotów w codziennym funkcjonowaniu, niezależnie od tego, w jaki sposób się przejawiają, a następnie rozwiążemy je za sprawą indywidualnie dobranej metody psychoterapii. Dzięki współpracy naszego ośrodka z NFZ nie musisz martwić się kosztami — zachęcamy więc do kontaktu. Zarejestrować wizytę można osobiście lub telefonicznie (pod numerem 669 200 600), codziennie w godzinach pracy ośrodka. Zatroszcz się z nami o swoje zdrowie psychiczne i skorzystaj z pomocy specjalistów z poradni w Warszawie.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonię do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych
  lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja
  Wyślij zapytanie
  na interesujący Cię temat...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Victi, Plac Czerwca 1976r. nr 3, 02-495 Warszawa w celach marketingowych oraz dla prawidłowej realizacji usługi "umów wizytę".

   [recaptcha]

   Znamy wiele form i dróg psychoterapii. Wszystkie one są dobre, o ile tylko prowadzą do celu, jakim jest uleczenie

   Victi - NZOZ Ośrodek Terapii Uzależenień
   Victi - NZOZ

   Szanowni Państwo, NZOZ Victi od dnia 3.01.2022 zmienia swoją lokalizację.

   Nowy adres placówki:

   Ul. Siłaczki 3/9, 02-495 Warszawa

   wejście do budynku z prawej strony, wjazd windą na IV piętro

   Ośrodek Rejestracja:
   +48 669 200 600
   +48 690 807 068

   victi@victi.pl

    

   Nr Rachunku bankowego:

   Victi Sp. z o.o.

   17-2030-0045-1110-0000-0316-0350

    [recaptcha]

    logo stopka ue
    © Copyright 2017 VICTI Realizacja MediaHealth